Raporty-Mityngi-Pliki

Pobierz Plik:

(2017.11.12-spisadresowygrupaa.pdf)

Pobierz Plik:

(14.09bez.pdf)

RAPORT MIESIĄC -Wrzesień

   RAPORT  REGIONU WARTA

Pobierz Plik:

(radaregionusprawozdanienr3.pdf)

SPIS GRUP - MAPA DOJAZDU

PONIEDZIAŁEK

ul. Narutowicza 15 
ŁOKIETEK* 
godz. 16:30
WIERZBINEK* 
Pałacyk w parku naprzeciwko UMI 
godz. 18:00- Urzęd Gminy  poniedziałek o godz 17.00 w sali nr. 100, na czas remontu
ul. Św. M. Kolbe 2-sala nr 7 
RONDO* 
godz. 18:00
ul. Portowa 2 
PRZEBUDZENIE
godz. 17:00

WTOREK

ul. Klasztorna 2 
KAZIMIERZ 
godz. 17:00
ul. Przemysłowa 21 
Nadzieja 
godz. 17:30
ul. Dworcowa 
- ODWAGA 
godz. 16:00
ul. Przemysłowa 18
LUZ 
godz. 19:00
ul. 3-ego Maja 
Refleksja 
godz. 18:00
ul. Gimnazjalna 1 
Krokus 
godz. 18:00

ŚRODA

ul. Szeligowskiego 1 
Osiedlowy Dom Kultury 
godz. 13:00
ul. Kościelna 
Dom Parafialny przy Lewiatanie 
godz. 17:00
ul. Konińska 4 
-Pierwszy Krok- 
godz. 17:00
Kościół św. Teresy-Rynek7 
-Sukces- 
godz. 17:00
-Ocalenie- 
ul. Buczka 2 
godz. 17:00
-Odnowa- 
Blizna 40 
godz. 18:00
Konin -Przemienienie -Przemysłowa 18   godz 18                                                      
.

CZWARTEK

-Pociejewo- 
Poradnia Uzależnień Multimed 
Wojska Polskiego 33 
godz. 14:30
Stare Miasto 
-Szansa- 
Ośrodek Kultury 
godz 18:30
-Trzy Kroki- 
Traugutta 10A 
godz. 18:30
Kościół św. Prokopa 
godz. 17:00
Wyszynskiego 44/10 
godz. 18  

PIĄTEK

Budzisław Kościelny 

Budzisław Kościelny -Budzisław- ul. Szkolna 17 godz. 18:00
,,Jutrzenka" 
ul. Powst Wlkp 35 
godz. 18:00
,,Przebudzenie" 
ul. Słoneczna 32 
godz. 17:00
,,Nowa Szansa" 
ul. Wyszynskiego 1 - Szpital 
godz. 18:30
,,Wiara" 
ul. św. M. Kolbe 2 
godz. 17:00

SOBOTA

,,Razem" 
ul. Sienkiewicza 4 
godz. 16:00
,,Markowicka"
godz. 19:30
,,SIÓDEMKA" 
ul. Portowa 2 
godz. 17:15
,,Nareszcie" 
ul. Traugutta 10a 
godz. 17:00
,,Odrodzenie" 
Rusocice 19 
godz. 18:00
,,Licheńska" 
ul. Klasztorna 4 
godz 17:15
,,Arka Radziejów" 
ul. Kościuszki 20 - UMG - sala nr 27 
godz 17:00-Odwieszona

NIEDZIELA

,,ZDZISŁAW" 
Reformacka 
godz. 16:00
,,JÓZEF" 
ul. Kościelna 10 
godz. 18:00
,,Pałacowa" 
ul. Główna 13 
godz. 14:00
,,Oaza" 
Skwer Jana Pawła II 
godz. 17:00
,,Wreszcie" 
Pl. Kazimierza 2 
godz. 17:00
,,U Irka"
Rynek 
godz. 18:00
,,Iskierka" 
ul. Tuliszkowska 1 
godz. 17:15-ZAWIESZONA
Copyright ©2017 Intergrupa Jedność Konin AA, All Rights Reserved.